Bastei, Saské Švýcarsko aneb co mám na Německu ráda

14. července 2014 v 21:09 | Anůše |  Na cestách
Včera byl opravdu bezvadný den. Navštívila jsem totiž místo, které jsem vždycky chtěla vidět a navíc ještě s mým miláčkem. Co víc si ještě přát?

Vyrazili jsme na skalní most Bastei, nedaleko od nás za hranicemi v druhé části našeho milovaného a překrásného národního parku Českosaské švýcarsko. Bylo to tam opravdu nádherný. Jsem milovník, skal, výšek a šplhání se do kopců za účelem vidět něco překrásného a i toto se tentokrát splnilo.


V tomhle ohledu musím Neměcko jen chválit. Protože krajina, lesy, příroda je tam zkrátka úchvatná. Miluju to prostředí, ty krásné domy, města, stavby. Ráda tam jezdím na výlety, nebo tak, ale žít bych tam nechtěla. Nemám Němce zrovna moc v lásce a vlastně, ani nevím pořádně proč, zkrátka to tak je, ale pokud je i jejich řeč vynechám, tak je to tam boží.
Vyrazili jsme už ráno,jen né škoda, že opravdu brzy ráno, prý to tam bývá opravdu neskutečný. Ne jenom to, že tam ještě není tolik lidí, spíše fotografové, kteří fotí nádherná brzká rána. Kolem je prej mlha a to musí být opravdu libový.Horolezci i vodáci mi padli do oka. Jsem totiž toho milovník. Neskutečně mě lákalo jak Labe na kajaku, tak i si vylízt na nějakou skálu a mít tak stejně skvělý výhled jako ti troubové na vyhlídkách,které nikdy nejsou prázdné. Miluju tu svobodu a ten úžasný pocit když vylezete na nějakou skálu.A taky miluji ty letní dny s partou na vodě!


Konečně jsem někam vytáhla pořádně foťák! V poslední době toho totiž moc nebylo. Nějak mě chytl zlozvyk foťák zapomínat!


Tohle to focení a dívání se na svět skrz tyto brejle to mě neskutečně baví. Jsou to ty nejlepší sluneční brejle na světě a vlastní je ještě lepší člověk! Je to nádhera. Takhle by mohla krajina ve skutečnosti vypadat.Jsem hrozně moc ráda za tenhle výlet a doufám, že si něco podobného zase co nejdřív zopakujem. Každopádně všem doporučuji toto překrásné místo navštívít :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zzz Zzz | 15. července 2014 v 18:11 | Reagovat

Vypadá to tam nádherně. Když jsem dneska s mamkou jela do Ústí nad Labem, tak cestou byli různé skály a Labe. Vypadalo to nádherně, ale vylézt na ně, tak to bych už asi nedala. Mimochodem, jsem zpět na blogu.

2 Anůše Anůše | Web | 18. července 2014 v 0:36 | Reagovat

[1]: jo tady je to pěkný, Ústeckej kraj má spoustu zajímavých míst:) to je asi tak to jediný co je tu však dobrý.

tak to jsem ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama