O autorce

19. srpna 2013 v 0:31 | Anůše


Jsem bláznivá sarkastická vodnářka s typickými vlastnostmi cholerika a sangvinika. Snažím se být co nejvíce pozitivní člověk a miluju když jsou lidé kolem mě také takový. Často mám pocit, že nemůžu nikdy pořádně dospět a vlastně ani nechci.

"I have a lot of problems in my life, but my lips don't know that. -They always smile."
-CHARLIE CHAPLIN

Často si hraju na drsnou, občas si z věcí dost utahuju, dokážu být hodně soutěživá a nerada projevuju slabost, navíc se nevzdávám. Do všeho jdu, skoro ničeho se nebojím a miluju adrenalin. Dokážu se nadchnout pro hrozně moc věcí. Mám asi milion koníčků a věcí, co mě baví, ale málokdy to všechno dotáhnu do konce nebo do nějaké 'dokonalosti'.

Miluju své přátelé. Miluju ty úžasné dny plné smíchu a kravin na které nikdy nezapomeneme. Jsem ráda, že mám kolem sebe lidi, kteří mě berou takovou jaká jsem. Kdyby nebylo jich nebylo by ani mě. Jsou to moje milované spřízněné, občas trochu vyšinuté duše.

I přes to, že mám ráda společnost, často potřebuji i samotu, jsem totiž docela přemýšlivý člověk. Nejraději tyhle chvíle trávím v přírodě. Procházení, běhání, jízda na kole. To mi nejvíce pomáhá se odrelaxovat. Když chci také na vše zapomenout, stačí když si vemu do ruky foťák. Koukat se na svět přes hledáček foťáku je úžasný pocit. Focení mě neskutečně baví a doufám, že jednoho dne třeba v tom budu i dobrá.

Miluju pohyb, sport. Poslední dobou se to společně s cestováním stalo velkou náplní mého volného času. Mám obrovský a pevný vztah se svým kolem a běžeckými boty. Ráda lezu a celkově v horách je mi asi úplně nejlíp. Moje velké přání je procestovat celý svět, ochutnat každou část našeho světa.

Velké nadšení vidím i v hudbě. Baví mě poslouchat, tancovat na ní, zpívat i když to vůbec neumím. Navíc hraju na kytaru.

Už od malička jsem docela kreativní člověk. Sice cítím, že čím jsem starší, tím to možná víc a víc zazdívají povinosti nebo jiné zájmy, ale věřím tomu, že pořád ve mě něco je. Vždycky jsem ráda tvořila, kreslila, vylepšovala věci, vyráběla, vymýšela různé příběhy.

Myslím, že bych tu mohla vyjmenovávat spoustu dalších věcí, které mě baví. Ale tohle jsou asi ty úplně nejdůležitější, které stojí za to zmínit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama